Reference

Zde výpis několika významnějších referencí

Výstavba Eco City Malešice

na tomto prozatím unikátním projektu jsme se podíleli jako dodavatel hrubé stavby. Tyto bytové domy jsou vystavěny v pasivním standardu a spotřebovávají 6x méně energií než běžné bytové novostavby. Tato technologická náročnost promlouvá nejen do návrhu stavby, ale i do její realizace. Hotové dílo bylo podrobeno podrobným zkouškám a tak naše společnost prokázala svou kvalitativní vyspělost. Jsme hrdi, že investor, společnost JRD, s naší společností ráda spolupracuje.

 

IMG_0845  IMG_0846

IMG_0481    IMG_0505

Park Hloubětín

Pro našeho oblíbeného investora JRD jsme vystavěli hrubou stavbu bytových domů v Parku Hloubětín. Jak je již zvykem tohoto developera, výstavba svislých konstrukcí probíhala z vapenopískových velkoformátových bloků VAPIS QUADRO, které se montuje specializováným mini jeřábkem. Výhodou tohoto zdiva je vysoká pevnost, akustická odolnost a rychlost výstavby.

park-hloubetin (1) park-hloubetin hloubetin

Coca-Cola CIP

Pro našeho stáleho klienta, společnost Coca-Cola, jsme vystavěli v několika letech celou řadu drobných i velkých staveb. Mezi nejvýznamější se řadí dvě čistící stanice CIP (cleaning in place). Jde o poměrně sloužitou technologickou stavbu kompletně zhotovenou z nejkvalitnější nerezové oceli, jejiž komplikací je výstavba v potravinářském průmyslu za provozu. Stavba byla řízena dle harmonogramu plánovaného na úrovni hodin v režimu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Vše jsme zdárně dokončili a stanice začala bezproblému pracovat v přesně určený termín.

IMG_1631 IMG_1634

Šumavský dvůr

Členové našeho vedení zajišťovali projektový management při přípravě a realizaci exkluzivního projektu Šumavský dvůr. Ve své době šlo o jedinou bytovou dřevostavbu s kompletní nosnou konstrukcí ze dřeva. Architektovi Masákovi velmi záleželo na estetické stránce věci s poctivými konstrukcemi s důrazem na zachování životního prostředí. Výsledkem je perfektní bytový objekt, kde bylo například použito šumavského kamene vydobitého s výkopku ze základů.

sumava 3 sumava 1sumava 2 sumava 4